Hakkımızda

 

Ankara ili Yenimahalle ilçesinde siz değerli müşterilerine hizmet sunan Anka Endüstriyel Mutfak Ekipmanları isimli işletmemiz her zaman kaliteli ürünleri ile memnun edici seviyede hizmet sunmakta ve aynı zamanda birmilyonnokta.com üyelerinden bir tanesi olarak kendisine yer almaktadır. Siz müşterilerimize endüstriyel mutfak malzemeleri alanında hizmet sunmakta ve sunduğumuz ürünler her zaman en kaliteli şekilde kullanıma sunulmaktadır. Hizmet olarak aldığınız ürünler her zaman kaliteli ve paslanmaz bir yapıya sahip olmakta ve sunulan yiyecek hizmetin çok daha kaliteli olmasını sağlamaktadır. Aldığınız endüstriyel mutfak ekipmanları hizmeti karşısında her zaman en uygun fiyatları ödeyeceğinizden en ufak bir şüpheniz olmasın.

 

İşletme olarak sunduğumuz endüstriyel mutfak ekipmanlarının nakliyesini ve teslimini kendi araçlarımız ve elemanlarımız ile yapmaktayız. Teslimini yaptığımız ürünler her zaman garantimiz altında yer almakta ve belli süreler içerisinde yaşanacak tüm sorunlar işletmemiz tarafından karşılanmaktadır. Ayrıca sunduğumuz ürünler özelinde işletmemiz de çalışan tüm elemanlarımız mesleklerinde tecrübeli ve profesyonel kişilerden oluşmakta ve hizmet olarak sunulan ürünler hakkında detaylı bilgileri sizler ile paylaşmaktadır. Bu elemanlarımız sayesinde aldığınız ürünler hakkında her zaman detaylı bilgilere sahip olmakta ve ihtiyacınız olan ürünlerin doğru bir şekilde alınmasını sağlamaktayız.

 

Sizlerin de bu şekilde kaliteli, uygun fiyatlı ve profesyonel bir hizmete ihtiyacınız var ise eğer Ankara endüstriyel mutfak ekipmanları sektöründe hizmet veren işletmemize gelmeniz yeterli olacaktır.

 

Öne Çıkarılanlar

Yenimahalle Restoran Malzemeleri

Restoranlar halkın en sık tercih ettiği yemek yeme yerlerinden bir tanesidir. Restoranla

Yenimahalle Mutfak Küvet Satışı

Standart gastronom küvetler kendi imalatımız olup, tamamen 304 kalite paslanmaz &cc

Yenimahalle Endüstriyel Mutfak Malzemeleri

Anka Endüstriyel Mutfak Ekipmanları ile artık istediğiniz tüm ikinci el end&uu

Yenimahalle Soğutma Ekipmanları Satışı

Anka Endüstriyel Mutfak Ekipmanları olarak Soğutma ekipmanları kategorisinde, tezga

Yorumlar