Yenimahalle Endüstriyel Mutfak Malzemeleri

Yenimahalle Endüstriyel Mutfak Malzemeleri

Anka Endüstriyel Mutfak Ekipmanları ile artık istediğiniz tüm ikinci el endüstriyel ürünlerin alım ve satımını rahatlıkla yapacaksınız. Restoran ekipmanlarından, endüstriyel mutfak ürünlerine, Bar cafe malzemelerinden Pastane Kahvehane ekipmanlarına ve sayamadığımız onlarca sektörel ekipmanların alımı konusunda sizlere yardımcı olmak için hazırız.

 

Anka Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Alım Satım firması olarak ikinci el çalışabilir durumda olan bütün endüstriyel ekipmanlarınızı, mutfak ekipmanlarını, sıcak ve soğuk dolaplarınızı, benmari, hamur makinesi, ocaklar, fırınlar ve benzeri tüm sektörel eşyalarınıza talibiz. Eşyalarınızın çok eski olmaması ve halen çalışır/kullanılabilir durumda olması durumunda bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

İsterseniz satmaya karar verdiğiniz eşyalarınızın ne kadar edeceği hakkında bilgi almak istiyorsanız bize mobil hattımızdaki whatsapp uygulamasını kullanarak resimlerini yollayabilir ve sonuca daha hızlı ulaşabilirsiniz. Firmamız size bir telefon kadar uzaktır. 

 

Öne Çıkarılanlar

Yenimahalle Mutfak Küvet Satışı

Standart gastronom küvetler kendi imalatımız olup, tamamen 304 kalite paslanmaz &cc

Yenimahalle Soğutma Ekipmanları Satışı

Anka Endüstriyel Mutfak Ekipmanları olarak Soğutma ekipmanları kategorisinde, tezga

Yenimahalle Çatal - Kaşık - Bıçak Satışı

Anka Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Çatal,kaşık,bıçak kategorisinde,

Yenimahalle Endüstriyel Mutfak Malzemeleri

Anka Endüstriyel Mutfak Ekipmanları ile artık istediğiniz tüm ikinci el end&uu

Yorumlar